Esenciální oleje
Technika Raindrop používá esenciální oleje, které mají vysoce antimikrobiální účinky.


Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop:


Oregano
Thyme
Basil
Cypress
Wintergreen
Marjoram
Aroma siez
Peppermint
Valor

Zkušenosti

Zašlete nám také své zkušenosti s technikou Raindrop

Pomůžete tím k větší informovanosti o aplikování techniky Raindrop.
Vaše příspěvky nám posílejte na e-mail: ordinace@rychlikpetr.cz
Rádi je uveřejníme na našich webových stránkách.
 

Vaše zkušenosti s technikou Raindrop:

I já absolvovala terapii Raindrop a vzpomínám na ni s velkým potěšením.
Již asi tři roky jsem nevěděla, jaké to je, žít bez bolesti krční páteře a hlavy. Bolesti mě budily i v noci a nezabíraly ani léky. Po terapii Raindrop jsem se cítila jako znovuzrozená, bolesti úplně přestaly. Vrátily se sice po měsíci znovu, ale terapii hodlám absolvovat opakovaně a věřím, že jednou mi vymizí úplně. Dokonce i sklon k depresím, který jsem předtím mívala, se od té doby neobjevil. S touto metodou jsem maximálně spokojená.

Bohuslava Miková

 

Ráda bych se s vámi podělila o svoji velmi příjemnou zkušenost..

Jak už to tak někdy v životě chodí, stane se, že naše tělesná schránka řekne dost a pak nám nezbývá nic jiného, než své tělo svěřit do servisu. Nadarmo se neříká, že náhody neexistují.

Mě takováto náhoda přivedla po značně spletitých cestách do ordinace MUDr. Rychlíka, a co se se mnou dělo pak. Nejprve jsme si povídali a já se o svém těle dozvěděla takových věcí, že jsem nestíhala žasnout, a to věřte nebo nevěřte byla jsem v ordinaci poprvé. Pak nastal šok, žádné chemické medikamenty, ale velmi příjemná masáž raindrop technikou, slastně se mi usínalo. Na druhou terapii už jsem přišla vyzbrojena spoustou zvídavých otázek, na všechny se mi dostalo sofistikované odpovědi. Takže usínám s klidem v duši podruhé.

Od této doby pravidelně používám olej z levandule který mi pan doktor vřele doporučil a malé drobné zázraky se dějí dál.
A co na to moje tělo? Jásá a cítí se velmi příjemně a spokojeně, špatné příznaky jsou ty tam a mě je zkrátka zase dobře.
Všem příznivcům alternativní medicíny mohu jen a jen doporučit. Pane doktore VÁM DĚKUJI máte zlaté ruce a srdce.

S úctou Mgr. Radka Klemmeyerová

Přihlášky na akce

V případě, že máte zájem
o účast na některé akci, můžete se přihlásit zde: