Esenciální oleje
Technika Raindrop používá esenciální oleje, které mají vysoce antimikrobiální účinky.


Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop:


Oregano
Thyme
Basil
Cypress
Wintergreen
Marjoram
Aroma siez
Peppermint
Valor

Zlaté kapičky doktora Rychlíka Raindrop v akci.

U obvodního doktora jsem nebyl mnoho let; asi proto, že léky zásadně nepožívám. Jsem totiž přesvědčen, že za nemocemi je vždy psychika/mysl – ať již přímo (působení psychiky na geny), či nepřímo nezdravým způsobem života (přejídání se, konzumace chemických potravin…). Současná „věda“ již k tomuto poznatku také pomalu dospívá.

Působením psychiky na geny se zabývá Dr. Bruce Lipton, dříve profesor medicíny na univerzitě ve Wisconsinu a nyní výzkumný vědec na lékařské univerzitě ve Stanfordu. Patří mezi významné vědce v oblasti epigenetiky (nové biologie) a napsal knížku „Biologie víry – uvolnění energie vědomí, hmoty a zázraku“ (The Biology of Belief – Unleashing the Power of Consciousness, Matter & Miracles). Více informací ZDE.

Dokonce i lidé žijící dlouhodobě v partnerském vztahu mají podobný zdravotní profil, a pokud trpí nějakými neduhy, často jsou si i tyto neduhy velmi podobné (za to mohou zřejmě i „zrcadlové neurony“ v mozku).

Já osobně beru tedy nemoc jako očistu mysli, a tak k nemoci přistupuji. Jedna z letošních očist byla ale velmi úporná – nepříjemné „nachlazení“ trvající několik týdnu. Nic z mých dosavadních metod nezabíralo, a tak jsem se rozhodl se obrátit na přítele Petra, alopatického (klasického) to lékaře.

Volal jsem mu zoufale, ať mi přiveze nějaká antibiotika, a protože jsem je tak 30 let nevyužil, jistě zaberou. Petr hned ten den večer dorazil až ke mně domů. Jaké bylo ale moje překvapení, když z lékařské brašny vyndal malé lahvičky a začal mě jimi různě masírovat; musel jsem se nadechovat výparů a vůbec v postupu pana doktora bylo něco magického, co bych rozhodně od alopatického lékaře nečekal. Moje přítelkyně Petra jen zírala – čekala totiž klasického pana doktora, co máchá hlavně hustě popsanými recepisy.

Léčebný postup (Petrem nazývaný „Raindrop“) trval cca hodinu, pak jsme se rozloučili a kouzelný pan doktor odjel. Uléhal jsem s očekáváním věcí příštích, ale silné esenciální oleje Young Living již začaly působit, a tak jsem upadl do tvrdého spánku velmi rychle. Ráno jsem se probudil s jasným vědomím toho, že obtíže zmizely, jak mávnutím kouzelným proutkem. Zlaté kapičky!

Neváhal jsem, a zakoupil preventivní meducínu zvanou Thieves (Zloději):

Jedna z nejoblíbenějších směsí olejů v sortimentu Young Living. Vysoce účinný prostředek proti virózám a angínám. Směs silně antivirových, antiseptických, antibakteriálních a anti-infekčních esenciálních olejů. Olejová směs ´Zloději´ vznikla z historického výzkumu činnosti skupiny čtyř zlodějů ve Francii v 15. století, kteří se natírali oleji, aby se ochránili před nákazou morem, když okrádali těla mrtvých a umírajících při morové epidemii.

Zloděje jsem aplikoval do nosního spreje „Vincentka“ (tři kapky do přemrzlé filtrované vody), a směs používám preventivně.

Co je Raindrop:

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páter se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Esenciální oleje Young Living jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě čistě organických esenciálních olejů terapeutické třídy.

„Současný výzkum na mnoha univerzitách prokázal, že neexistuje jediný virus, který by dokázal mutovat v přítomnosti esenciálního oleje. Na druhou stranu všechny viry dokáží mutovat v přítomnosti člověkem vytvořených léků.“ – Dr. Gary Young

Autor: Ota Luňák

zdroj: http://lunak.blog.idnes.cz/c/238126/Zlate-kapicky-doktora-Rychlika.html

<< zpět

Přihlášky na akce

V případě, že máte zájem
o účast na některé akci, můžete se přihlásit zde: