Esenciální oleje
Technika Raindrop používá esenciální oleje, které mají vysoce antimikrobiální účinky.


Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop:


Oregano
Thyme
Basil
Cypress
Wintergreen
Marjoram
Aroma siez
Peppermint
Valor

Technika Raindrop ™

Jak technika Raindrop funguje?

Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci Raindrop techniky

Použité esenciální oleje

Výsledky

 Většina lidí bude jistě souhlasit s tím, že masáž je zklidňující, uvolňující a příjemná. Technika Raindrop  je však dokonalejší metodou než běžná masáž, protože spojuje použití esenciálních olejů a speciálních masážních technik, a tím se zvyšuje terapeutický účinek masáže.

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop je účinnější metodou než běžná masáž. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3-4 dnech.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje určené pro jednotlivé systémy v těle už pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové už odepsali jako beznadějné, a otevřely tak nové možnosti léčby.

Jak technika Raindrop funguje?

Terapeut kape oleje z výšky zhruba 15 cm na záda klienta, poté je jemně roztírá vnější stranou prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů, směrem zevně po zádových svalech a přes ramena ke krku. Přestože celá technika trvá 30–45 minut, oleje působí ještě několik dní, během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces.

Mnoho lidí cítí účinky olejů po několik dní po absolvování techniky, kdy zaznamenávají zmírnění nebo vymizení bolesti, ústup horečky, zlepšení pohyblivosti, celkový pocit klidu a obnovení chuti do života.

Výborné výsledky první aplikace techniky Raindrop ještě neznamenají, že bylo dosaženo všech žádoucích účinků. Jedna aplikace Raindrop může být například dostatečná pro harmonizaci a uvolnění těla. Někteří lidé mohou chtít opakovat Raindrop jednou týdně, jednou měsíčně, nebo jednou za 3 až 4 měsíce. Jiní, kteří pracují na strukturální nerovnováze organismu nebo ti, kteří potřebují emoční podporu, mohou zvolit pravidelnou týdenní aplikaci Raindrop, aby v léčbě postupovali dále kupředu.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop mají vysoce antimikrobiální účinky. Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému.

Je důležité si uvědomit, že zdravé tělo nezískáme prováděním jediné techniky. Zdraví je výsledkem vyváženého životního stylu, cvičení i správné stravy. Na zdraví má vliv vše, co děláme, říkáme, vidíme, jíme a co si myslíme, a také zda máme dostatečný příjem vody a dostatek spánku.

Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci Raindrop techniky:

Před aplikací Raindrop Techniky je třeba upozornit na následující onemocnění/stavy:

 • Roztroušená skleroza (Sclerosis multiplex)
 • Epilepsie
 • Vysoký krevní tlak
 • Rakovina
  • Před chemoterapií může zlepšit stav
  • Po chemoterapii lze aplikovat s opatrností
 • Mateřství
 • Těhotenství NELZE
 • Kojení NELZE

Aplikace je v uvedených případech možná jen s vynecháním některých olejů – proto je nutné terapii pečlivě připravit.

Použité esenciální oleje:

Jednoduché oleje:

 • Oregáno (Origanum compactum): probouzí buněčné receptory, ničí patogeny a napomáhá trávení toxických látek blokující receptory v buněčné stěně,
 • Tymián (Thymum vulgaris): ničí patogeny a napomáhá trávení toxických látek blokující receptory v buněčné stěně,
 • Bazalka (Ocimum basilicum): uvolňuje svalové napětí,
 • Cypřiš (Cupressus sempervirens): zlepšuje krevní oběh a je olejem pro hypofýzu,
 • Libavka (Gaultheria procumbens): zmírňuje bolest,
 • Majoránka (Origanum majorana): posiluje svalstvo,
 • Máta (Mentha piperita): zlepšuje pronikání oleje do tkání.

 Směsi esenciálních olejů

 • Valor: strukturální vyrovnání a harmonizace,
 • Aroma Siez: uvolnění svalů a zmírnění bolesti,
 • White Angelica: ochrana před negativními energiemi.

Výsledky

Z mnoha tisíc aplikací Techniky Raindrop, které dosud proběhly, stovky přinesly rychlé a výrazné účinky. Zde je několik příkladů:

Mladý muž z Denveru, ve státě Colorado, který trpěl chronickou skoliózou, byl po aplikaci Techniky Raindrop, poprvé za 8 let schopen se úplně předklonit. Za pomoci kamery která shora natáčela jeho páteř při předklonu, bylo přes 400 přihlížejících svědky toho, jak se obratle jeho páteře doslova posunuly na svá místa. Když se narovnal, byla mu změřena výška, která byla o téměř 3cm vyšší než předtím.

V dalším případě se jednalo o profesionální modelku ve věku lehce přes 40 let, u které se objevila skolióza v rané dospělosti. Musela si kvůli ní přizpůsobovat oblečení, které používala při modelingových akcích, tak aby jí dobře padlo. Nebyla schopná klidně sedět ani po krátkou chvíli. Po absolvování Techniky Raindrop  se její páteř narovnala takovým způsobem, že také nabrala kolem 3cm na výšce. Pokračovala v terapii Techniky Raindrop, a během několika následujících měsíců informovala o vymizení veškerých problémů. Nyní je schopná bez bolesti tančit a jezdit na koni.

Je poměrně časté, že jedinci trpící skoliózou získají po jedné aplikaci Techniky centimetr i více na výšce.

Je mnoho dalších případů, ve kterých došlo po aplikaci Techniky Raindrop  k úlevě od bolesti, uvolnění ucpaných dutin, úlevě od nachlazení a chřipky, a to je důvodem, proč tato technika vzbudila tolik zájmu ze strany terapeutů.

Přihlášky na akce

V případě, že máte zájem
o účast na některé akci, můžete se přihlásit zde: